Radiatoru dizains vannas istabai

Radiatoru dizains Thermor – tas ir augstas efektivitātes radiators vannas isabai ar jaunāko un specializēto apsildes dizainu.

Izvēlieties vienu no 2 radiatoru dizainiem:
- pilnībā elektriskais dizaina radiatori
- kombinētais dizaina radiatori 
Elektriskais dizaina radiators strādā neatkarīgi no citiem aparātiem cauru gadu.
Tie ir viegli uzstādāmi: nav nepieciešama trubu vilkšana; ir vajadzīgs tikai 1 elektriskais pievads. Elektriskā dizaina radiatori strādā neatkarīgi no centralizētās apkures cauru gadu, atkarībā no jūsu vēlmēm.


Kombinētais dizaina radiatori strādā neatkarīgi no citiem aparātiem cauru gadu: tos ir iespējas izmantot kopā ar boileri ziemā un atsevišķi ar elektrību vasarā. Ziemā elektriskais sildelements ir atslēgts no elektrības un tas tiek pieslēgts pie boilera. Vasarā radiators var tikt atvienots no boilera un pieslēgts pie elektrības. Radiators ar kombinēto dizainu un ar ventilatoru spēj nodrošināt vienmērīgu temperatūru cauru gadu un ļauj to paaugstināt nepieciešamības gadījumāVarat iepazīties ar piedāvāto produkciju:


Radiatoru dizains Thermor: dizains vai komforts?


Ar Thermor Jums nav jāizvēlas, Jums būs abi! Izbaudiet siltumu un dvieļu žāvēšanu cauru gadu. Mūsu ierīces ļauj kontrolēt telpas temperatūru ar ļoti lielu precizitāti.
Apskatīt visu katalogu