Ūdenssildītāji Thermor

ar iegremdēto tenu

Ūdens sildītāji Thermor ar iegremdēto vara sildelementu tiek piedāvāti divu veidu modeļos: Sirocco un Galion. Ūdens sildītāja bāka ir aizsargāta no korozijas ar magnija anodu. Sirocco modelis ir aprīkots ar slēgto sildelementu. Tas ir standarta modelis. Galion modelis ir aprīkots ar omisko pretestību, tas būtu, izmanto O'PRO teholoģiju īpašības

Varat iepazīties ar piedāvāto produkciju:
Thermor tehnoloģija:


Komforts un vieglums ar ūdenssildītājiem Thermor


Ūdenssildītāji ar iegremdēto tenu ir Thermor pamata piedāvājuma gamma. Efektīvi un viegli lietojami.

  • Slēgtais sildelements:


Divos modeļos atrodas slēgtais tens- vara sildelements, iegremdēts ūdenī. Vara tens ir apveltīts ar augstu ražotspēju un tā parklājums aizsargā no īssavienojumiem.


  • Magnija anods:


Magnija anods atrodas tērauda bākas centrā ar stiklakeramisko pārklāju un nodrošina efektīvu aizsardzību no korozijas; magnija anoda kalpotspēja ir atkarīga no ūdens kvaliātes un skābju daudzuma.
  • Omiskā pretestība: Sistēma O'PRO:


O'PRO sistēma sevī ietver omisko pretestību, kas vienlīdzīgi aizsargā bāku un ūdenssildītāja sildelementu: patstāvīga elektriskā pretestība kompensē ķīmiski aktīvu ūdeni. Pateicoties O'PRO sistēmai, anoda produktivitāte un kalpošanas ilgums (Magnija anods) palielinās. Šajā gadījuma palielinās arī aizsardzība pret koroziju. Tehnoloģija ar omisko aizsardzību palielina aizsardzību un arī ierīces kalpošanas ilgumu..

Apskatīt visu katalogu