SILDĪTĀJI
DVIEĻU ŽĀVĒTĀJI
ŪDENSSILDĪTĀJI
SAULES ENERĢIJA
KUR NOPIRKT
Ekoloģiskā pieejaEkoloģiskās aizsardzības saistības


par Atlantic group mērķi tiek izvirzīts samazināt ekologiski kaitīgu atkritumu viedošanos, kā arī apkārtējās vides piesārņošanas procentu, kas viedojas ražojot produktus, kuri darbojas ar altermatīvo enerģiju.


Ražošanas mērķis

 

Ieinteresēta rūpniecisko atkritumu pārstrādē, Atlantic group ķluva par dibinātāju ekoloģiskai organizācijai ECO-SYSTEMES, kas tika dibinata 2005.gadā. Šī organizācija nodarbojās tikai ar selektīvo pārstrādi, citiem vārdiem sakot, ar produktu pārstrādi vai iznīcināšanu, kuriem ir beidzies derīguma termiņš.

Ar mērķi optimizēt pārstrādi Atlantic group seko arī ES direktīvam par elektrisko un elektronisko aprīkojumu (WEEE direktīvam). Tas sevī iekļauj rūpniecisko mājsaimniecības atkritumu sadali, kas, savukārt, samazina risku nelabvēlīgi ietekmēt apkārtējo vidi un cilvēka veselību, kas var būt par iemeslu kaitīgu vielu izmantošanai.

Pašlaik Atlantic group tehnoloģiski rūpnieciskajā procesā vairs nelieto krāsu, kas sevī ietver šķīdinātāju, kā arī pilnveido virsmu pastrādes procesu, nepiesārņojot gruntsūdeņus.Investīcijas pētniecībā un attīstība

 

Mūsu IPA politikas rezultātā tika iegūti daudz jauninājumi. Kompānijas investīcijas pētniecībā un attīstībā, kas sastāda 4% no visiem ienākumiem paceļ to līdera pozīcijās Eiropas tirgū mašīnizstrādes jomā, kas specializējas ierīču kontrolē ar makslīgo mikroklimatu.

Dabiski, ka darbs ar personālu, kas ieinteresēts savā jomā un ar augsti attīstītu tehnoloģiju, kā arī ar stratēģisko plānu firma ir devusi milzīgu ieguldījumu jaunu apkures sistēmu ražošanas jomā, it sevišķi sistēmām, kas strāda ar atjaunojamu enerģiju.Ierīču diapazons, kas darbojas ar atjaunojamo enerģiju


ūdens, saule, gaiss, meži.. - tie visi ir dabās enerģijas avoti.


To nelielā ietekme uz apkārtējo vidi veido atrisinājumu problēmam ar dabiskajām gāzēm, kas veidojas mājsaimniecība.

 

Turklāt fosilā kurināma (nafta, dabasgāze u.c.) cenu svārstības un daudzās valstīs noliktās subsīdijas nozīmē to, ka šīs enerģijas ieguves sistēmām ir pieprasījums no lietotājiem gas ekoloģiskos, gan ekonomiskos nolūkos..

 

Pateicoties lielajai pieredzei ar dažādiem enerģijas ieguves avotiem pēdējos gados Thermor ir pievērsušies produktu ražošanai, kas izmanto dabas enerģijas avotus. Runa protams ir par ūdenssildītajiem ar saules baterijām, par siltumsūkņiem, kā arī par termodinsmiskiem ūdenssildītājiem - jaunākā tehnoloģija, kas izstrādāta 2008.gada maijā.


Mūsu piedāvājuma klāsts visu laiku paplašinās, jo Thermor pielieto visu savu pieredzi jaunu ierīču projektēšanā, kas atbilst sākotnējām prāsībām, privātpersonu un dažādu organizāciju pārstāvjiem:  komforts, ekonomija un ekoloģija.

 

Varāt apskatīt piedāvāto produktu klāstu, kas satrādā ar atjaunojamo enerģiju.

 


Vides aizsardzības un civilā Thermor pieeja, ir galvenais uzdevums tās darbiniekkiem un sabiedrotajiem.

 

Šaja sfērā ir vēl ļoti daudz neatklātā, bet mūsu kompānija turpina iesākto ceļu..


"Ekoloģiskais" komforts - stratēģiskā izaugsmes līnija mūsu markai un visam Atlantick group.

"Ekoloģiski racionālais komforts"


Thermor pieturās pie ekoloģiskās pieejas un piedāvā pakalpojumus, kas ir daļa no visa Thermor kolektīvās piejas globālās sasilšanas novēršanai.