SILDĪTĀJI
DVIEĻU ŽĀVĒTĀJI
ŪDENSSILDĪTĀJI
SAULES ENERĢIJA
KUR NOPIRKT
Termini


Dotā sadaļa tika izveidota, lai Jūs labāk un ātrāk varētu izvēleties Jums vajadzīgo preci un saprastu dažus terminus.


 • ACI (integrētā anti-korozijas sistēma): Tehnoloģiska inovācija, iebūvēta ūdenssildītāju produkcijā no ACI sērijas. Tā nodrošina maksimālu un nepārtrauktu bākas aizsardzību no korozijas (cieta un sārmaina ūdens) pateicoties titāna anodam un elektriskās aizsardzības tehnoloģijai.

 • ASP (pretputekļu aizsardzība): Tehnoloģiska inovācija, kas neļauj sakrāties putekļiem uz sienam un ierīcē. Tās darbības princips: tas atlēdz gaisa plūsmu pa sienu, lai novērstu dažādu daļu palikšanu uz tās; gluda un viegli tīrāma virsma; ierobežojoša virsmas temperatūra.

 • Digi Pilot: ierīce, kas ļauj pazemināt enerģijas patēriņu ar vienkāršu programmas uzstādīšanu. Lietotājs var izvēlēties no 3 jau rūpnīcā uzstādītajām programmām sev vēlamo un attiecīgo dzīves stilam. Ar vienkāršu režīma pogas nospiesšanu var izmainīt jebkuru programmu, ja kaut kas neatbilst prasībām.

 • Duo Système: Tehnoloģiska inovācija, ļauj vienlaicīgi apsildīt vannnas istabu un žāvēt dvieļus, pateicoties siltuma vadīšanai no priekšas un no sānu pusēm.

 • Iebūvētais programmas elements: Iebūvēts apsildes ierīcē. Ierīce, kas aprīkota ar šādu iebūvēto elementu var kontrolēt mikroklimatu vienā vai vairākās telpās.

 • Iebūvētais siltuma ventilators: ierīce, kas atrodas uz apakšējās daļas elektriskajai sildierīcei, kas apsilda vannas istabu (standarta un kombilnētie modeļi), dod karsto gaisu, kas nodrošina ātru temperatūras pacelšanos vannas istabā. Sensors ir aprīkots ar viegli noņemamu un elementāri tīrāmu filtru.

 • Ienākošais strūklas šķēlējs: detaļa, kas tiek stiprināta tur, kur pienāk aukstais ūdens, tā neļauj samaisīties karstajam izejošajam ūdenim ar auksto ienākošo ūdeni. Tas nodrošina lielāku karstā ūdens pielietojumu.

 • Slēgtais sildelements: veidots no nerūsējošā metāla vai arī no vara, tas tiek ievietots elektriskajos sildītājos vai arī kombinētajos ūdenssildītajos un tiek iegremdēts ūdenī. Tam piemīt augsta ražošanas spēja un tas ir pilnīgi aizsargāts no īssavienojumiem.

 • Izolējoša blīve: blīve, kas hermētiski noslēdz tvetnes krānu. Tā novērš korozijas veidošanos noliešanas vietā, kas ir vārīgā vieta. Tā ir kvalitātes zīme.

 • Inercionālais sildītājs: Sildīšanas ierīce, kas izdala patīkamu un visaptverošu siltumu no grīdas līdz griestiem. Nepārtraukta un vienmērīga siltuma izplatīšana novērš sajūtas, kad jūtams siltums un arī augstums. Inercionālie sildītāji ātri un efektīvi reaģē uz mazākajām temperatūras izmaiņām un optimizē enerģijas patēriņu.

 • Infrasarkanais sildītājs: sildīšanas ierīce, kas izstaro siltumu, kas garantē patīkamu siltuma jusšanu, siltumu, kas līdzīgs saules izstarotajam siltumam. Infrasarkanie sildītāji nodrošina vienmērīgu siltumu visā istabā. Tie garantē gandrīz ideāli vienādu temperatūru starp griestiem un grīdu, kas, savukārt, tos padara par ideāliem viesistabu radiatoriem.

 • Konvektors: apsildīšanas ierīce, kura paredzēta telpas pasildei un strādā pēc brīvās konvekcijas principa: gaiss tiek sasildīts no kontakta ar sildelementu, tas sasilst un paceļās uz augšu. Siltums izplatās pa visu istabu, un gaisa temperatūra telpā ātri mainās. Šīs ierīces ir aprīkotas ar termostatu un nodrošina labu temperatūras kontroli.

 • LDK: Lietderības koeficients, kas attēlo patērējamo un izlietojamo enerģiju: piemēram, siltuma sūknis ar lietderības koeficentu 3 = LDK kārtību, patērē 1kW/h elektroenerģijas un izdala 3 kW/h siltumenerģijas. Svarīga piezīme: pirms pieleitošanas ir jāpārliecinās vai izpildīti visi lietošanas kritēriji. Ekspluatācijas parametri var izsaukt dažāda veida traucējumus.

 • Magnija anods: Anods, kas aisargā bāku no korozijass. Atšķirība no titāna anoda, tas pakļaujas korozijai. Nonēsājas un ir jāmaina. Mēs rekomendējam pārbaudīt tā stāvokli katrus 2 gadus.

 • Mehāniskais termostats: Bimetāliskā termostata precizitāte ir no 2 līdz 4°C. Gāzes termostata precizitāte - 0.8°C.

 • Omiskā pretestība: Sildelements, kas paredzēts sildītājiem ar vara sildelementu, neitralizē atšķirību starp elektrisko bākas potenciālu un iegremdēto sildelementu. Pateicoties omiskajai pretestībai pagarinās magnija anoda darbības laiks un produktivitāti, un palielinās aizsardzība pet koroziju (skatīt O'PRO sistēma).  

 • Optimizētā siltumapmaiņa: Siltumapmaiņas ierīce, kas novietota netiešas sildīšanas ūdenssildītāja apkašējā daļā. Tas nodrošina maksimālu ūdens uzsilšanu bākā pateicoties enerģijai (bet ne eletroenerģijai), izejas avots ir gāze, šķidrā degviela, koks vai atjaunojamās enerģijas avoti (saules enerģija, siltuma sūknis). Tā izvietojums nodrošina pilnu bākas karstā ūdens sasilšanu un samazina baktēriju veidošanos (leģionaru slimība).  

 • Signāla nodošana caur elektrotīklu: Tehnoloģija, ko izmanto, lai nodotu programmēšanas komandas caur elektrotīklu apsildes sistēmai. Šī sistēma ideāli der tad, ja vēlaties modernizēt savu aprīkojumu. Komandas tiek nodotas caur elektrotīklu bez sarežģījumiem. Nav vajadzīga papildu vadu vilkšana, lai nodotu komandas.

 • Režīms Antisasalšana: Režīms, kas notur istabas temperatūru 7°C rādiusā.

 • Režīms Komforts: Režīms, kas regulē temperatūru visām siltuma ierīcēm, un garantē Jūsu komfortu (enerģijas ekonomijas nolūkos rekomendējam istabas temperatūru uzturēt 19°C).

 • Režīms Komforts -1°C: Režīms, kad istabas temperetūra pzeminās par 1°C salīdzinājumā ar komforta režīmu. Rekomendējam uzstādīt šo režīmu, kad vēleties, piemēram, iziet ārā no majas uz mazāk kā 2 stundām.

 • Režīms Komforts -2°C: Režīms, kad istabas temperetūra pzeminās par 2°C salīdzinājumā ar Komforta režīmu. Rekomendējam uzstādīt šo režīmu, kad vēleties, piemēram, iziet ārā no majas uz 2 – 4 stundām.

 • Režīms Programmēšana: Pogrammas komandu izpildīšana.

 • Režīms Eko: Režīms, kad istabas temperetūra pazeminās par 3, 5℃ salīdzinājumā ar Komforta režīmu. Uz dažiem apsildes aparātiem šo funkciju var uzstādīt no 1 līdz 10°C ar regulēšanas pogas palīdzību. Rekomendējam uzstādīt šo režīmu, kad vēleties, piemēram, iziet ārā no majas uz vairā, kā 4 stundām.

 • Chronopass sistēma: Universāla programmēšanas sistēma paredzēta sildītājiem ar ciparu displeju. Šī sistēma ļauj uzstādīt programmas uz veselu nedēļu un dod iespēju ieekonomēt līdz 25% elektroenerģijas.

 • Sistēma O’PRO: Tehnoloģiska inovacija, ko lieto ūdenssildītājos, kas aprīkoti ar omisko pretestību, kas neitralizē elektrisko potenciālu bākai un iegremdētajam sildelementam. Šī pretestība nodrošina magnija anoda ilgāku kalpošanu par 50%, aizsargājot arī ūdenssildītaju.

 • Sistēma Pass Program: Universāla programmēšanas sistēma apsildes ierīcēm ar ciparu displeju. Šī sistēma dod iespēju ieprogrammēt apsildes ierīci un nedēļuun nodrošina enerģijas ekonimiju līdz 25%.

 • Speciālais pilotkabelis Fil Pilot signāla nodošanai: Tehnoloģija, ko lieto, lai nodotu programmēšanas komandas apsildes sistēmai, ideāli noder, kad tiek ustādīts jauns apsildīšanas ierīču komplekts. Programmēšanas komandas tiek nodotas caur speciāli tam peredzētu kabeli. Ar darbības principu: “galvenā” ierīce nodod komandas “papildus” ierīcēm caur pilotkabeli.

 • Keramiskais steatīta sildelements: Keramiskais steatītais sildelements ir novietots emalētā kolbā ar elektrisko uzkrāšjošo sildelementu vai kombinētajos ūdenssildītājos. Šī sildelementa nomaiņai nav vajadzības noliet ūdeni no bākas. Kolbai ir plaša siltummaiņas virmsa, kas samazina tvaiku rasšanos un troksni ūdens vārīšanās laikā. Sildelementam nav tiešas saskarsmes ar ūdeni. Pateicoties savai augstajai efektivitātei, keramiskais sildelements ļoti labi der cietam un sārmainam ūdenim.

 • Temperatūras sensors: Sensors, kas uztver visas temperatūras maiņas telpā, kas arī ieskaita to temperatūru, kas tiek izdalīta no sildītāja (telpā atrodošo cilvēku siltums, saules siltums). Parasti novietots sildītaja apakšējā daļā.

 • Siltuma ventilators vannas istabai: Ierīce, kas ir vajadzīga , lai apsildītu vannas istabu un tiek pievienota sildīšanas vai dvieļu žāvēšanas aparātam. Tas var būt, kā papildus iebūvēta ierīce, kas paātrina vannas istabas apsildi.

 • Titāna anods: Īpašās šī anoda īpašības ir ietvertas tajā, ka uz to neiedarbajas korozija (atšķirībā no parastajiem magnija standarta anodiem). Tas ir savienojums starp padodamo elektrību, kas sargā to no korozijas. Tam vienmēr jabūt pievienotam elektroplatei.

 • Turbo sildīšana + žāvēšanas režīms: Dvieļu žāvētāja režīms, kas nodrošina vannas istabas apsildi un dvieļu žāvēšanu. Nedaudzas ierīces ir aprīkotas ar sildītājiem, kas sāk darboties tikai šājā režīmā, citas ierīces pāriet vienkārši sildīšanas režīmā. Daži sildītāji ir aprīkoti ar siltumventilatoru.

 • Centralizētā programmēšana: Programmēšanas sistēma, ļauj kontrolēt ierīces no no attāluma, kas paredzēts ar pilotkabeli, signāla nodošana caur elektrotīklu , radiatora regulēšānu un tml. Tādēļ apsildes ierīces var atrasties gan vienā, gan vairākās telpās.

 • Ciparu kontrolēšānas ierīce: kontolēšana ar precizitāti līdz 0.1°C, tā nodrošina vienmērīgu siltuma izplatīšanu pa visu istabu un uztur visu laiku vienmērīgu un patīkamu temperatūru, novērš jebkādus sistēmas traucējumus. Kā arī tiek lietots, lai ātrāk un precīzāk stabilizētu un izveidotu temperatūru.

 • Ciparu termostats: Termostata precizitāte ir +/-0.1°C. Tas nodrošina efektīvu un precīzu temperatūru.

 • Elektriskais termostats: Termostata precizitāte ir +/-0.5°C.


Priekš kam ir vajadzīgi Thermor termini


Šīs sadaļās izveidošanas mērķis ir klaidēt Jūsu nesaprasšanu un sarast visus tehniskos terminus. Mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt neskaidrībās un uzklausīt Jūsu komentārus.