Netiešie ūdenssildītāji

Thermor MG

Netiešie ūdenssildītāji arī ir ūdenssildītāji, kas pieslēgti citam enerģijas avotam( piemēram, boilerim). Pie netiešajiem ūdenssildītājiem pieder Kietus modeļi.

Kietus ir aprīkots ar magnija anodu , kas aizsargā ūdenssildītāja bāku no korozijass, kā arī siltumapmaiņas serpentīnu, kas nodrošina karstā ūdens apjoma palielināšanu.

Ūdens sildītāji Kietus ir pieejami arī kombinētajos modeļos (Kietus Combi) un aprīkoti ar keramisko (steatīta) sildelementu.

Varat iepazīties ar piedāvāto produkciju:
Thermor tehnoloģija:  • Magnija anods:


Magnija anods atrodas tērauda bākas centrā ar stikla keramisko pārklāju un nodrošina efektīvu aizsardzību no korozijas; magnija anoda kalpotspēja ir atkarīga no ūdens kvalitātes un skābju daudzuma.

Ūdenssildītāji Thermor MG ir piemēroti visām lietotāju velmēm.


Priekš tam, lai sniegtu maksimālu komfortu Jums un Jūsu ģimenei, Thermor veido ūdenssildītājus ar vislielāko kvalitāti. Tie ir ūdenssildītāji uz visu laiku.

  • Keramiskais (steatītais) sildelements:


Sausais keramiskais tens – sildelements, ir apklāts ar tērauda kolbu, kas pārklāta ar emāliju. Kolbai ir plaša siltumvadītājvirsma, kas samazina tvaiku rašanos un troksni ūdens vārīšanās gadījumā. Pamīšus savai augstajai efektivitātei, keramiskais sildelements ļoti labi der cietam un sārmainam ūdenim. Tā maiņas gadījumā nav jānolej ūdens no ūdenssildītāja bākas, kas sniedz papildus ērtības gan kompānijai, gan privātpersonām.
Apskatīt visu katalogu