SILDĪTĀJI
DVIEĻU ŽĀVĒTĀJI
ŪDENSSILDĪTĀJI
SAULES ENERĢIJA
KUR NOPIRKTGrupa Atlantic: 


Kompānijas filozofija
 

 

Uzticama un ar augstu efiktivitāti
 


Dibināta 1986 gadā, La-Roš-Sjur-Jonā(Francijas rietumu krasts) Alantic ir vadošā kompānija Francijā, mikroklimāro tehnoloģiju jomā.

Firma Atlantic izrāda patstāvīgu interesi mūsdienu tirgū, šis firmas marka tiek atzīta mūsdienu tirgū, tā apmierina klientu intereses un sniedz plašu preču klāstu: elektriskie ūdenssildītāji un elektriskie silidītāji, boileri - individuālam un kolektīvam lietojumam, gaisa kondicionieri un ventilācijas iekārtas, kā arī iekārtas, kas darbojās ar atjaunojamo eneģiju.

Kompānijas pieredze darbā ar dažāda veida enerģiju (elektrību, gāzi, degvielu, saules enerģiju u.c.) ļauj firmai piedavāt visa veida produktus visā mikroklimatu kontroles tehnoloģiju tirgū ( individuālam, grupu vajadzībam, kā arī apkalpošanas sfērā).


Parādīšanās starptautiskajā tirgū

 

Pateicoties uzmanībai, kas tika pievērsta tirgus izaugsmei un produktu attīstībai, kā arī firmas pieredze un tehnoloģiskā kompetence, Atlantic group tika atizīta visā pasaulē.

Firmas produkti tiek izplatīti jau vairāk nekā 100 valstīs un Atlantic group pieprasījums pasaules tirgū joprojam aug.

Starptautiskās produktu ražošanas vietas


Firmai jau ir 15 rūpnīcas, kas ražo viņu produkciju, 8 filiāles un starptautiskie ofisi, ar katru gadu šie skaitļi aug, jo firma paplašina savu produktu klāstu un piedāvājumu starptautiskajā tirgū. Tiešākai informācijai skatīt mūsu mājaslapu.


Spēcīgās vērtības
 

Augstas kvalitātes apkalpošana ir Atlantic group prioritāte.  
Pirmām kārtām tā ir preču kvalitāte, pakalpojumu un uzstādījumu kvalitāte, tas nodrošina uzticamību un apmierinājumu gan no privāto klientu puses, gan no firmu puses.

Grupa ļoti cītīgi piestrādā pie vienotības, rentabilitātes un biznesa stabilitātes.

Cieņa un uzmanība starp vadošo personālu un tehnisko daļu arī ir firmas viena no galvenajām pamatvērtībām.

 

Uzticamas, dažādas un augtas kvalitātes preces

 

Produktu izstrādē tiek pielietotas jaunākas tehnoloģijas un piedāvāti augstu kvalificētie un ieinteresēti sava jomā sabiedrotie, kas ir infrormēti un zinoši par visu kas vajādzīgs, lai sniegtu lielāku konfortu produktu lietotājiem.

4% no visiem ienākumiem tiek investēti meklēt jaunus produktus un jaunas tehnoloģijas to izstrādei. Atlanti group regulāri ieniedz jaunus patentus un izpelnās milzīgu komerciālu attīstību.Atbalstītājfirmas, kas palielina Atlantic group dinamiskumu


Atlantic group mērķis - sasniegt augstas pozīcijas starptautiskaja tirgū ari visām firmām, kuras apvienojušās ar Atlantic group. Neatkarīgi no tā vai katra firma ieņem līdera pozīcijas savā jomā vai nē, katrai firmai ir savas specifiskās īpašības, kas savukārt, palielina klientu uzticību.


Stabilā izasugsme

 

Atlantic group jau pastav 40 gadus un ir veiksmīgi izaugusi, neskatoties uz to firma turpina stabili augt gadu no gada. Sabiedroto firmu un produktu piedājuma klasts visu laiku aug, ne tikai Francijā, bet arī ārpus tās.


 

Lai gūtu precīzaku informāciju pr firmu un tās piedāvāto produktu klāstu: www.groupe-atlantic.comAtlantic Group vērtības


Kvalitāte, servisa apkalpošana, rentabilitāte, inovācija, spēcīgs zīmols tirgū un attīstība pasaules līmenī ir Atlantic group vērtībās (the Atlantic Group).