SILDĪTĀJI
DVIEĻU ŽĀVĒTĀJI
ŪDENSSILDĪTĀJI
SAULES ENERĢIJA
KUR NOPIRKT
Thermor sildītāju programmēšana


Download

Kas ir programmēšana?


Programmēšana nodrošina automātisko sildaparātu sistēmas regulēšanu, saistībā ar mājā dzīvojošo cilvēku vajadzībām un prasībām.
Dotā sistēma dod iespējas ieprogrammēt apsildes sistēmu režīmos Komforts un Eko uz nedēļu vai diennnakti. Tas dod arī iespēju izvēlēties komforta līmeni pa stundām. Mūsu apsildes aparātiem ir arī funkcijas Stop un Antisasalšana; dažiem no tiem ir arī funkcijas Komforts -1°C, Komforts -2°C.


Kādēļ ir vajadzīga sildaparātu programmēšana?

Programmēšana ļauj telpās uzturēt nepieciešamo temperatūru. Ņemot vērā siltuma ekonomiju, programmēšana ietaupa enerģiju un samazina pārkarsēšanu: temperatūras samazināšana par 1°C grādu dod iespēju ieekonomēt gandrīz 7% enerģijas.

Programmēšana ir jāregulē atkarīgi no tā, cik cilvēku ir telpā un kurā laikā šīs personas tur atrodas, pareizas programmēšanas rezultātā Jūs varāt ieekonomēt līdz 25% enerģijas, piešķirot maksimālu komfortu.

Kādas tehnoloģijas tiek lietotas konvektoru un radiatoru programmēšanā?


Šī sistēma dod iespēju nodot signālu caur 3-šo vadošo kabeli (pilotkabeli).


Ierīču modernizēšana (vai aparartūras aizvietošana): signāla nodošana caur elektrotīklu. Signāls tiek nodots caur esošo elektrotīklu.

Šīs tehnoloģijas darbojas kopā ar abu tipu programmēšanas sistēmam: iebūvēto un centralizēto prgrammēšanu.

Hronokartes Chronopass programmēšana


Izmantojot Hronokartes programmēšanu Jūs varat ieprogrammēt katrā istabā savu temperatūru, katrai dienai. Ar Hronokartes palīdzību Jums ir iespējams veikt sistēmas programmēšanu un kontroli uz lielā ekrāna.

Hronokartes komplektā ietilpst detalizēta informācija par tās lietošanu. Ierīce ir viegli programmējama un garantē Jums komfortu un automātiski regulējamu apsildi.

Elektroniķu grupa par apsildes programmēšanu Thermor ierīcēm


"Thermor nozīmē siltuma izplatīšanu un istabas temperatūras veidošanu. Tam ir arī termostata regulēšana. Tieši tadēļ Thermor aktīvi attīstās šaja sfērā."