Saules enerģija

Apkārtējās vides aizsardzība un plašas iespējas izmantot alternatīvo enerģiju ir vēl viens risinājums, kā var ērti un labi kontrolēt mākslīgo mikroklimatu. Sakarā ar to Thermor pielieto savas spējas, lai attīstītos tieši šajā jomā un piedāvā Jums savas saules kontrolierīces.

Saules enerģija: darbības princips.


Saules enerģija - dabas alternatīvā enerģija, ir:

- bez skaņas un nepiesārņo apkārtējo vidi
- bezmaksas un ekonomiska

- viegli iegūstama gan ziemā, gan vasarā, lai spētu iegūt maksimālu Komfortu un patstāvīgu temperatūru nepieciešamības gadījumā, ar papildus apsildīšanas ierīcēm (pamīšus ar pārējiem enerģijas avotiem: elektrība, gāze, šķidrais kurināmais).

Saules enerģiju var lietot gan ziemeļu, gan dienvidu valstīs (piemēram, Šveicē, Lielbritānijā, Vācijā, Francijā, iekļaujot tās teritoriju un departamentus pāri jūrai, Spānijā, Itālijā, Eiropā un citur). Iekārta tiks adaptēta insolācijas līmenim un tehnoloģijas ražošanas vajadzībām.

Funkcijas: konstrukcija savāc saules enerģiju un novada to uz sildītājšķidrumu, tad uz sildīšanas un uzkrāšanas bāku. Visa konstrukcija tiek vadīta, kontrolēta un darbojas ar saules enerģijas savācējierīci, kas ir visas sistēmas galvenā daļa.

Saules risinājumi: ūdenssildītāji un saules kontroierīces Thermor


Thermor piedāvā divu veidu risinājumus:
 

- ūdenssildītāji, kas darbojas ar saules enerģiju netiešā veidā kuru var pielāgot pie sistēmām, kas jau atrodas mūsdienu tirgū (paneļi, regulētāji).


- BIOPACK komplekta piedāvājuma pakete: nokomplektēta saules kontroles ierīce: sensoru komplekts + tvertne, viegli uzstādāma un ļoti efektīva saules kontrolierīcē.

Izbaudiet saules enerģiju mājās ar Thermor!!


Nepiesārņojoša, estētiska un ekonomiska enerģija... Atklājiet prieks sevis jaunākās Thermor tehnologijas ar alternatīvās enerģijas pielietojumu, saules enerģiju sildītajiem un ūdenssildītājiem!

Apskatīt visu katalogu